Czym, dokąd, za ile? Czyli wszystko o tym jak dojechać na swój wymarzony wypoczynek do Serpelic   ...szczegóły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już teraz zaplanuj sobie przedostatni tydzień sierpnia 2013 roku. Ten czas warto spędzić z nami na duchowej drodze spotkania z Jezusem. Przyjedź i doświadcz: 21 – 25 sierpnia 20113 r.

www.golgotamlodych.pl

Golgota Młodych 2013 – Stan Wojny

Przejdź 12 bram, odkryj 12 pereł i zdobądź 7 pieczęci! Jedynym miejscem, gdzie to wszystko znajdziesz to siódma Golgota Młodych w Serpelicach nad Bugiem (woj. mazowieckie). Spotkanie odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia. Wojna dopiero nadejdzie!

Stan napięcia i wzmożonej gotowości, trud walki, tęsknota za pokojem. To obraz zmagań toczących się w ludzkich sercach. Mimo, że ukryte, jednak widoczne w gruzach miłości i zniszczonych relacjach.

Tegoroczna Golgota Młodych organizowana przez Braci Mniejszych Kapucynów, której tematem jest „Stan Wojny” to czas zmierzenia się z rzeczywistością swojego życia , rozeznania własnej drogi i odważnego podjęcia kluczowych decyzji.

 Już po raz siódmy, Bracia Kapucyni z Prowincji Warszawskie zapraszają maturzystów i studentów do Serpelic nad Bugiem. W tym rok od 21 do 25 sierpnia. Jeśli czujesz, że nie rozeznałeś swojego powołania przyjedz, abyś mógł je w końcu odkryć.

 

 

Zapraszamy Cię do podjęcia wyzwania, wypowiedzenia wojny najtrudniejszemu do zwalczenia wrogowi – samemu sobie!

www.drohiczyn.opoka.org.pl

Więcej informacji: www.golgotamlodych.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.serpelice.pl

Serpelice :: Podlaski Przełom Bugu :: Kalwaria Podlaska w Serpelicach :: Rzeka Bug ::  Podlasie :: Surviv

 

al :: Szkoła Przetrwania :: Spływy kajakowe :: Kajaki :: Zielone Szkoły :: Paintball :: Wspinaczka skałkowa :: Szkolenia integracyjne :: Skarpa :: Janów Podlaski :: Grabarka :: Mielnik :: Drohiczyn :: Neple :: Gnojno

www.serpelice.pl